Inter Miami awansuje w Pucharze Mistrzów Concacaf z Messim i Suárezem Brilliance

  Olśniewającym pokazem umiejętności Lionel Messi i Luis Suárez poprowadzili Inter Miami CF do spektakularnego zwycięstwa w Pucharze Mistrzów Concacaf 2024, zapewniając sobie miejsce w ćwierćfinale. Po remisie 2:2 w dwumeczu po pierwszym meczu w Nashville Suárez otworzył wynik fenomenalnym finiszem, któremu asystował Messi. Chwilę później Messi pokazał swój geniusz opanowanym uderzeniem, zwiększając łączne prowadzenie Miami do dwóch bramek. Kibice Interu Miami CF z dumą prezentowali Koszulka Messi, ciesząc się z triumfu drużyny, ciesząc się z możliwości zobaczenia ikony futbolu w ich barwach.

  W meczu Inter Miami potwierdził swoją dominację, przez co wczesna zmiana Messiego stała się nieistotna, a zespół pokonał Nashville 3:1 i zapewnił sobie zwycięstwo 5:3 w dwumeczu. Suárez jeszcze bardziej potwierdził swoją władzę w meczu, precyzyjną asystą przy decydującym golu Roberta Taylora w 63. minucie, przypieczętowując awans Miami do ćwierćfinału. Po meczu entuzjastyczni kibice zalali sklep z pamiątkami na stadionie, chcąc kupić najnowsze koszulka piłkarska dla dzieci, aby upamiętnić sukces drużyny. O ich przeciwniku w następnej rundzie zdecyduje wynik meczu pomiędzy CF Monterrey i FC Cincinnati.

  Pomimo przedwczesnego odejścia Messiego, Inter Miami w dalszym ciągu dyktował przebieg spotkania, a główka Taylora pogłębiła kłopoty Nashville i umocniła przewagę Miami. To zwycięstwo oznaczało kolejną porażkę w ambicjach trofeum Nashville z Interem Miami, co przypomina ich poprzednie spotkanie w 1/8 finału US Open Cup.

  Mecz był także świadectwem rosnącego wpływu Messiego na amerykańską piłkę nożną, ponieważ trzy miesiące wcześniej zdobył on swoje pierwsze trofeum na amerykańskiej ziemi triumfem Interu Miami w finale Pucharu Ligi na Geodis Park. Choć wciąż pozostawały pytania dotyczące wcześniejszego wycofania się Messiego z meczu, dobitny występ Interu Miami podkreślił jego status potężnego pretendenta do Pucharu Mistrzów Concacaf.

  Verwante Tags

  koszulka piłkarska dla dzieci Koszulka Messi

  Reacties

  Note: HTML is not translated!